GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna / bordslampfot 10774299

nr 1077 4299

Urna / bordslampfot

Rörstrand, höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 december 2016
kl 18:19:19

Rörstrand